Boekpresentatie met Dirk Jan Postel

Boekpresentatie

Dit boek biedt een diepgaande verkenning van het werk van Postel, die met zijn onbevangen houding en verfijnde benadering een antwoord biedt op de vraag of architectuur zonder de noodzaak om te imponeren toch eigentijds en indrukwekkend kan zijn.

Tijdens deze avond is het boek ‘Extended Spaces’ met korting te koop voor € 35,- (normaal € 49,95)

Extended Spaces
Kan architectuur die niet wenst te imponeren, toch indrukwekkend zijn? Kan architectuur ontsnappen aan het keurslijf van stijl en toch eigentijds zijn? Het werk van Dirk Jan Postel vormt een bevestigend antwoord. Zijn oeuvre, dat in vier thematische hoofdstukken gepresenteerd wordt, illustreert zijn onbevangen houding in elk project, ongeacht grootte en soort. Van museum Voorlinden tot het domein van de particuliere woning, en van stedelijke interventies tot meubels en sieraden.

Het werk toont een onderzoekende houding jegens het programma, het streven naar transparantie, precisie in detail en een sterk gevoel van verstilling en minimalisme. Bovenal toont het de transformerende kracht van architectuur door het opheffen van barrières en het voortzetten van de ruimte.

Programma
19.00 uur Inloop
19.30 uur Start programma met inleiding Bob Witman (Architectuurjournalist, voormalig Volkskrant)
19.40 uur Lezing Dirk Jan Postel
20.30 uur Borrel (betaalde bar)
21.30 uur Einde

Meer informatie