Zaterdag even open ‘gebouw vd toekomst’

Open dag

Aanstaande zaterdag, 21 juni, is het de Dag van de Houtbouw. The Urban Woods zijn dan even open voor publiek. De hoogste houtbouw van Nederland zonder betonnen kern, mét houten liftschacht. Deels gebouwd van pallethout. Elke 30 minuten start er een rondleiding. Bij zijn!
ICONISCH

The Urban Woods staan bekend als de hypermoderne woonformule die grootschalige, duurzame hoogbouw mogelijk maakt. Radicaal vernieuwend. In Delft verrijst de eerste vestiging. De houten woontoren wordt door de sector nu al “een iconisch bouwproject” genoemd. Vijf van de tien verdiepingen staan. Voor bezoekers is er genoeg te zien:

Hoogbouw volledig van hout, ook de kern. Skelet-houtbouw. Zelfs de liftschacht is van hout.
Paleis van Pallets. Eerste gebouw ter wereld met (een klein deel) Circulair-CLT. Bouwplaten van afvalhout. Upcycling in de bouw!
Net-zero en circulair. Houten casco’s met binnenwanden van vlas. 85% is herbruikbaar. 50% groeit terug. Minimale ecologische voetafdruk dankzij een slim stabiliteitssysteem.

PUUR HUUR

De woontoren zal begin 2026 zijn eerste bewoners verwelkomen. Het gebouw biedt dan plaats voor 102 huurwoningen, waarvan 80% middenhuur. De toren zal 31 meter hoog zijn, 10 verdiepingen tellen en 350m2 aan gedeelde faciliteiten bieden. “We zien zaterdag in Delft hoe velen van ons straks in Nederland wonen want: we hopen en verwachten niet lang uniek te blijven.” Aldus mede-oprichter Tim Vermeend.
😃 Aanmelden niet nodig. Gewoon komen.
💲 Toegang: gratis.

Meer informatie