Ambitieuze bouwkundige architect

De Fundering zoekt een:

De Fundering creëert plekken waar gebouw en bedrijf in elkaar overgaan. Het gebouw wordt onderdeel van de bedrijfsvoering. Interieur en exterieur gaan in elkaar over. De Fundering helpt ondernemers om inspirerende plekken te creëren die winstgevend zijn, maar ook een bijdrage leveren aan cultuur en creativiteit. Ze doet dat door te financieren en te faciliteren bij de (her)ontwikkeling van het vastgoed, het ontwerpen en de bouw.

Samen met Steven Steenbruggen als lead architect heeft De Fundering haar eigen ontwerp en bouwteam. Tot op heden heeft De Fundering geholpen bij het realiseren van het Volkshotel te Amsterdam, een hotel met broedplaats, Kino te Rotterdam, een cinema met workspaces voor filmmakers en LAB111 te Amsterdam, een cinema met broedplaats en workspaces voor filmmakers.

Wij zoeken een (bouwkundig) architect/bouwkundige. Jouw werkzaamheden bestaan grotendeels uit het, zowel zelfstandig als in teamverband, maken en uitwerken van (deel-)ontwerpen in overleg met de senior architect voor verschillende soorten projecten. Jij hebt en krijgt de ruimte om te groeien naar een belangrijke mate van zelfstandigheid binnen onze organisatie waarin jij jouw eigen visie en ideeën kunt delen met de ondernemers en samen met hen het kan realiseren. Als allround bouwkundige ben je inzetbaar op verschillende schaalniveaus waarbij je snel kunt schakelen tussen de verschillende projecten. Een uitdagende functie dus waarbinnen jij je kunt ontwikkelen en groeien naar een niveau welke past bij jouw kwaliteiten en persoonlijke wensen.

Als creatieve bouwkundige:

  • heb je een opleiding (HBO) bouwkunde afgerond; en/of volg je eventueel een architectuuropleiding bij de AvB of heb je deze (bijna) afgerond; of heb je een architectuuropleiding bij de TU (bijna) afgerond;
  • heb je een goede kennis van bouwtechniek en minimaal 3 jaar ervaring als bouwkundig tekenaar;
  • beheers je de Nederlandse taal;
  • heb je een brede oriëntatie op het vakgebied en originaliteit;
  • heb je interesse in verschillende uitdagende bouwopgaven;
  • ben je een teamspeler met goede communicatieve vaardigheden;
  • kun je bij ons als je wil direct fulltime / 4 dagen per week beginnen;
  • kennis en ervaring met 2D & 3D digitale CAD tekenprogramma (’s);
  • kennis van Vectorworks, Sketchup en Photoshop is een pre.

Wij bieden jou:

  • een open organisatie met een prettige, uitdagende en informele werksfeer;
  • naast een inspirerende samenwerking veel ruimte voor afwisseling en zelfstandigheid waarbij groei vanzelfsprekend is;
  • goede secundaire arbeidsvoorwaarden,
  • inspirerende bureauexcursies;
  • mogelijkheden tot het volgen van opleidingen, trainingen en cursussen.
  • Werken op een fijne plek 5 minuten vanaf Centraal Station Amsterdam

Voor meer informatie over De Fundering kijk op: www.defundering.com. We zouden graag met jou in contact willen komen. Wanneer je geïnteresseerd bent in deze vacature, stuur dan je motivatie, CV en een overzichtelijke impressie van jouw werk naar werken@defundering.com

Meer informatie / More information