Business Development en Acquisitie

Team V Architectuur zoekt een:

Ben jij een schrijftalent met een passie voor architectuur? Werk je als tenderstrateeg, ben je een ervaren business developer of tendertekstschrijver en wil je bijdragen aan innovatieve bouwprojecten? Dan zoeken we jou! Het is fijn als je al ervaring hebt in een soortgelijke functie, maar ook als je nog aan het begin van je carrière staat kun je solliciteren. Het belangrijkste is dat je affiniteit hebt met architectuur, communicatief vaardig bent, de Nederlandse taal uitstekend beheerst en niet zenuwachtig wordt van een deadline.

Wat ga je doen?
Je gaat Team V helpen nieuwe architectuurprojecten binnen te halen. Je schrijft in op aanbestedingen, helpt ontwerpteams bij het aanscherpen van ontwerpvisies en conceptontwerpen, maakt presentatiematerialen en ondersteunt bij de warme acquisitie. Je speelt een belangrijke rol in de conceptfase van veel van onze projecten en werkt nauw samen met de directie, PR en de tenderteams. In deze veelzijdige functie is veel ruimte voor eigen initiatief en inbreng.

Voor deze functie zoeken we iemand met een breed profiel. Verschillende achtergronden en vaardigheden zijn denkbaar. We hebben drie competentieprofielen opgesteld die bij deze functie kunnen aansluiten. Herken jij jezelf in één of meer van deze profielen, reageer dan snel!

  1. Tenderspecialist
    Wie ben jij? Je werkt als tenderspecialist bij een architectenbureau, ingenieursbureau of bouwbedrijf. Je bent nauwkeurig, zelfstandig en werkt georganiseerd. Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend, je Engels is goed en je kunt overweg met Adobe InDesign.

Wat ga je doen?
Je zorgt ervoor dat Team V door de selectie komt bij aanbestedingen, architectenselecties en ontwerpwedstrijden:

  • Aanbestedingssites als TenderNed scannen en relevante opdrachten samenvatten voor de directie;
  • Aanmelden voor aanbestedingen, inclusief het onderhouden van contact met samenwerkingspartners, verzamelen van bewijsmiddelen en projectgegevens, en verzorgen van tekst en opmaak.
  • Ons portfolio up-to-date houden met recente projecten en referenties.
  • Inschrijvings- en gunningsfase: controleren of de indiening aan alle eisen voldoet en tijdig uploaden op het tenderplatform.
    Heb je al enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie en ben je analytisch sterk? Dan denk je ook mee over onze acquisitiestrategie en het bureaubeleid.
  1. Business Developer
    Wie ben jij? Jij bent een (ervaren) business developer met een groot eigen netwerk, bij voorkeur in de spoorsector, cultuur/musea of internationaal. Je hebt inzicht in de architectuur-/bouwsector, bent strategisch sterk en een echte netwerker. Een achtergrond als ontwerper/architect is een pré.

Wat ga je doen?

  • Je richt je op warme acquisitie en helpt bij het leggen van strategische contacten.
  • Je signaleert kansen in de markt en onderzoekt nieuwe samenwerkingen.
  • Samen met de directie bepaal je de acquisitiestrategie en geef je richting aan onze groeiplannen.
  • Je denkt mee over het aanscherpen van missie, visie en bedrijfsvoering.
  1. Tekstschrijver
    Wie ben jij? Jij bent een schrijftalent met een achtergrond in architectuur, erfgoed, kunst/cultuurhistorie, letteren, (wetenschaps)journalistiek of vergelijkbaar. Je vertaalt moeiteloos ingewikkelde concepten in een begrijpelijk en aansprekend verhaal. Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend, je Engels is zeer goed. Je schrijft actief, concreet en bondig. Je bent stressbestendig en mist geen deadline.

Wat ga je doen?

  • Je vertaalt ontwerpconcepten naar heldere en overtuigende teksten voor tenderdocumenten.
  • Je stelt kritische vragen en denkt inhoudelijk mee om ontwerpvisies aan te scherpen.
  • Je schrijft en redigeert tender- en projectteksten en ondersteunt collega’s bij publicaties zoals ontwerpboeken, webteksten, persberichten en nieuwsbrieven.

Sluiten jouw vaardigheden aan bij één of meer van deze drie profielen? Solliciteer direct. We staan open voor ervaren professionals en starters. We leren je graag kennen om te zien of je bij Team V past en hoe jij deze functie zou kunnen invullen.

Wat bieden wij?
Team V is een architectenbureau met een focus op innovatie en duurzaamheid. We werken aan nieuwbouw- en renovatieprojecten, onder meer voor hoger onderwijs, treinstations, complexe woningbouw en duurzame (overheids)kantoren.

Bij Team V maak je deel uit van een hecht en creatief team van architecten, bouwkundigen, ontwerpers en historici. Je gaat werken op ons mooie kantoor in Amsterdam Noord met terras aan het water. We organiseren regelmatig leuke (sportieve) activiteiten en verzorgen dagelijks een gezonde lunch. We bieden je een marktconform salaris op basis van je ervaring en voorkeursprofiel(en), conform de cao voor architectenbureaus.

Interesse?
Heb je interesse in deze vacature? Solliciteer dan door je cv en motivatiebrief te sturen naar jobs@teamv.nl. Solliciteer zo snel mogelijk; de vacature sluit zodra we de juiste kandidaat hebben gevonden.

Meer informatie / More information